Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Theranecron-jad z pająka
Autor Wiadomość
Licho 
Foxy Lady



Dołączyła: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 11:08   

Tygrys66 napisał/a:
Nie wiem czemu jest to taki problem, u mnie w lecznicy jest on stosowany dość często i nie słyszałam żeby był problem z zamawianiem... Niestety za daleko z Wawy. Dzwonić po lecznicach i pytać.

Do której lecznicy chodzisz? Może wystarczy poprosić weta z Twojej lecznicy, zeby sprzedał lek HiM jak będą we Wro.
_________________
Za TM: Eryk, Logan, Ritta, Lucy, Nina, Kaka, Flora, Dżuma, Fauna, Pepper, Sars, Tyfus
 
     
Hanka_i_Medyk 


Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 189
Skąd: Warszawa/Wrocław
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 11:17   
   Zwierzątka: Szczury


Licho napisał/a:
Tygrys66 napisał/a:
Nie wiem czemu jest to taki problem, u mnie w lecznicy jest on stosowany dość często i nie słyszałam żeby był problem z zamawianiem... Niestety za daleko z Wawy. Dzwonić po lecznicach i pytać.

Do której lecznicy chodzisz? Może wystarczy poprosić weta z Twojej lecznicy, zeby sprzedał lek HiM jak będą we Wro.


Z tym może być ciężko - jedziemy w sobotę, a wracamy w poniedziałek wielkanocny... Spróbuję podzwonić w Wawie.
 
     
Tygrys66 
Student med vet



Dołączyła: 06 Kwi 2011
Posty: 123
Skąd: Racibórz/Wrocław/Glossop UK
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 14:19   
   Zwierzątka: 4x<3 )~ , kota, ptaszniki, psa, chomika i myszoskocz


Hanka_i_Medyk, dzwoń po Wawie bo mówiąc w mojej lecznicy miałam na myśli Racibórz (śląsk, granica czeska).

A jeśli rusza się pod skórą to bardzo dobrze bo to oznacza że raczej nie ma skłonności do wrostu. Ale faktycznie pomogłoby to podtrzymać guza do zabiegu... Dzwoń, dzwoń!
_________________
Moje ogony: Yerba-Łaciata, Elhana, Indira II, Tina
Ogony za TM: Indira I, Max, Klementyna, Kuba, Clem
Kotożbik: Nika
Chart Afgański: AFRA z Orszaku Hrabiny, CAHIR WASIM Czatyrdach
 
 
     
Hanka_i_Medyk 


Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 189
Skąd: Warszawa/Wrocław
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 14:29   
   Zwierzątka: Szczury


Ha! Cud - w Ogonku jest jeszcze trochę Theranecronu :D a akurat jutro mój małżonek wybiera się do nich z drugą szczurką, więc po prostu zabierze obie i Omega przy okazji dostanie zastrzyk.

EDIt: Pff, nie można napisać "szczur ą", bo forum samo poprawia :D
 
     
aneczka1-13 


Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 866
Skąd: P-ń(WLKP)/Żabice(Lubuskie)
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 16:37   
   Zwierzątka: ;(


U mnie w poznaniu mają theranecorn w lecznicy niedaleko mnie.
_________________
https://trafficmonsoon.com/?ref=aneczka1992
Zarabianie w necie chętnie odpowiem na pytania na pw
 
 
     
natikosa 



Dołączyła: 23 Sie 2011
Posty: 1
Wysłany: Wto Sie 23, 2011 20:58   
   Zwierzątka: Mała


Witam.
Widzę, ze wątek trochę usnął od kwietnia. Poszukuję leku Theranecron. Moja szczurcia go potrzebuje.
Jesteśmy z Bydgoszczy, ale nie ważna lokalizacja. Pomóżcie jej ;(
 
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 01, 2012 17:14   
   Zwierzątka: małe stadko


Miałam problem ze zdobyciem tego preparatu u mnie w mieście.Obecnie czekamy na pociąg,który przywiezie nam Theranecron ;) Dzięki jednej z użytkowniczek drugiego forum i jej wielkiemu i dobremu sercu będziemy mieć ten lek z Wrocławia.Czasami warto poprosić kogoś o pomoc ;) Lek został wysłany konduktorką.Wszelkie koszty muszę pokryć(łącznie 60zł,konduktorka 30zł i leki na około 2 tygodnie też 30zł) ;)
Cała akcja zajęła całe 2 dni :)
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 01, 2012 17:41   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Justka1, a w jaki sposób lek został zabezpieczony do transportu? Mam na myśli uzyskanie stabilnej i niskiej temperatury (trzeba go przechowywać w lodówce, ale nie można też mrozić).
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 01, 2012 17:46   
   Zwierzątka: małe stadko


Będzie przechowywany w lodówce.Na czas transportu nawet jeśli byłabym w Warszawie,w drodze do domu nie byłabym w stanie trzymać leku w zimnym miejscu.Lek nie popsuje się będąc w temp.pokojowej w tak krótkim czasie ;) Nigdy żaden vet nie nakazywał mi w transporcie do domu brać przenośnej lodówki :) (nawet takiej nie posiadam).
Przed podaniem leku zwierzęciu,nie podaje się zimnego podskórnie więc i tak trzeba go w dłoni ogrzać.
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 01, 2012 17:58   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


Parogodzinny transport to jednak co innego niż ogrzanie w dłoni przed podaniem czy nawet droga do domu (no chyba, że wracasz osobówką, wtedy też bym się zastanawiała nad przewoźną lodówką). Nie pytam złośliwie, po prostu wysyłałam ostatnio przesyłką kurierską i mocno się głowiłam jak zapewnić długotrwale stabilną temperaturę. Przewoźna lodówka to tylko parę godzin chłodu i to tylko pod warunkiem, że nikt jej nie ustawi na kaloryferze. A bezpośrednie sąsiedztwo wkładów mrożących może też źle wpłynąć na lek - stąd pytanie.
 
     
Justka1 



Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 2512
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 01, 2012 18:08   
   Zwierzątka: małe stadko


Pyl,ja wcale tego nie odebrałam jako jakaś złośliwość ;) Wiem,że zależy Ci na dobrze zwierząt jak i mi ale nie powinno się tak demonizować :) Będzie dobrze. Przesyłki z reguły są stawiane na górnej półce w pociągu.Tam nie jest bardzo gorąco.Przesyłka dojedzie więc zobaczę jak została zapakowana.Osoba wysyłająca ją wie o tym,że lek powinien być w chłodnym(sama podawała swojemu szczurkowi).
Zastanawiam się tylko,czy sprowadzając zza granicy ten lek,jest on również zabezpieczony w chłodnym miejscu :) Mam na myśli to kiedy lecznica zamawia zza granicy,bo innej możliwości nie ma ;)
 
 
     
Pyl 
Powrócona



Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 14367
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 01, 2012 18:20   
   Zwierzątka: DyDoIbJodNicFil Bor44 oraz R i O


To daj znać jak dotrze - jeśli będzie jakiś dobry pomysł do zgapienia w tej kwestii to jestem ciekawa.
Co do sprowadzania zza granicy to nie wiem, ale mam nadzieję, że jest. Nic innego nam nie zostaje, przecież nie będziemy (chyba???) robić dochodzenia.
 
     
Nisia 
ofiara losu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 3881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 20:37   
   Zwierzątka: ogony


Justka1 napisał/a:
Zastanawiam się tylko,czy sprowadzając zza granicy ten lek,jest on również zabezpieczony w chłodnym miejscu

Nie wiem, jak leki, ale do nas odczynniki, które muszą stać w chłodzie, przychodzą w naczyniu Dewara. To taki rodzaj termosu, w zależności od potrzeb wypełniony ciekłym azotem lub innymi chłodzącymi substancjami. Myślę, że specjalistyczne medyczne hurtownie również odpowiednio zabezpieczają wymagające leki :)

Kiedym miała "fazę" i się szczepiłam, dowiedziałam się, że poza okresem zimowym szczepionka może być poza lodówką do 1-2 h. Dlatego myślę, że warto by pomyśleć nad zabezpieczeniem leku wysyłanego z Wrocławia. Może by wystarczyło włożyć go w coś szczelnego, a potem do termosu wypełnionego zimną wodą?
_________________
Wśród Aniołków: Henia, Fatka, Alif Matsura, Hela, Lola, Beba, Iskierka, Šamsi, Tomiś, Calypso, Tamarka, Morelka, Szpulka, Śliwka, Ahirka i Zdenka :(
 
 
     
silver111 


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 2
Wysłany: Sob Lut 06, 2016 20:30   

Dzień dobry.

Bardzo pilnie potrzebuję zakupić lek Theranecron. Czy ktoś jest mi w stanie sprzedać ten lek lub wskazać źródło gdzie mogę go kupić? Sprawa bardzo pilna. Pozdrawiam i dziękuję.

Adrian
608741413
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 12