Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Planowany miot Q of Anahata
Autor Wiadomość
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 05:29   Planowany miot Q of Anahata
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Miot Q:


POCAHONTAS Emerald Moon + BIGGLES MoonShine


x


Pocahontas:
standard Dg, standard Fg, cinnamon, spotted, variegated
ur. 29.06.2009



matka: Zelmah Iletis (standard, lavender, capped, spotted)
ojciec: Sahib Rat's Troop (dumbo, satin fuzz, cinnamon, varieberk)


Pocahontas to odważna, a jednocześnie wyluzowana samica - postawiona w nowym miejscu niucha z zaciekawieniem, zwiedza, a jak jej się znudzi, idzie spać. :P Mizia się i daje buziaki :D jest nad wiek poważna, zamiast szaleć z innymi woli dostojnie wypoczywać ze starszymi szczurami 8-) jest słusznej wielkości, zapowiada się na całkiem sporą samiczkę. :) Została mamą miotu H.





Biggles
standard Dg, velveteen, platinum, self
ur. 26.11.2008



Matka: Ylith's CHARMAINE (standard, american blue, varieberk)
Ojciec: BANDOLERO of Gremleen´s (dumbo, velveteen, platinum, self)


Gdy był u mnie był bardzo spokojny i grzeczny, lubił sobie pobiegać i pozwiedzać (przy tym strasznie zaczepiał nasze koty), ale lubił też mizianko i przytulanie. :) Został tatą miotu C, ale linia z tej strony jest stracona, dlatego będzie kryć u mnie drugi raz. Są też dla niego plany w hodowli Wo De Shu. ;)




Spodziewamy się:
uszy: standard, dumbo, przy czym będzie zdecydowanie więcej standardów
sierść: standard, velveteen
znaczenia: self, berkshire, varieberk, variegated, może inne
kolor: mink, cinnamon, platinum, platinum agouti

W miocie są szanse na inne odmiany barwne (m.in. lavender, lavender agouti, beige), ale nie przyjmujemy na nie rezerwacji. ;)


Wzór rodowodu miotu, strona z przodkami:
[w trakcie robienia]


Planowana data krycia: początek maja 2010


Aby zapisać się na miot proszę o wypełnienie CV:
http://chomikuj.pl/anahata_rattery?fid=92251796

i wysłanie go na adres hodowli:
anahata_rattery@interia.eu



Możemy odmówić rezerwacji maluszka bez podania powodu. CV, w których ktoś napisze, że maluszek będzie sam lub będzie rozmnażany może w ogóle nie być rozpatrywane (!!). Wymóg wypełniania CV i potem rozmowy na GG lub przez tel. wynika stąd, że chcemy znaleźć dla naszych szczurzych wnuków jak najlepsze domki :)

Prosimy pamiętać o tym, że szczur to żywe, czujące stworzenie, a nie zabawka!


Miot będzie mieć miejsce w Białymstoku, maluszki będą dowiezione do Warszawy. :)

Cena za maluszka będzie wynosić około 85 zł.

Inne zasady:
Rezerwacja nie jest gwarancją kupna. Rezerwacja nie jest też przymusem kupna.

Nie gwarantujemy, że każdy dostanie takiego szczurka, jakiego opisuje w CV, ponieważ to zależy od tego, jakie ogonki się urodzą. :D

Jeśli dla kogoś nie starczy wymarzonego szczurka, może wybrać innego lub zrezygnować. Można też przepisać się na inny miot. :)

Kolejność wyboru ustalamy my, poza kolejnością wybierają zawsze: właściciele rodziców i hodowcy.

Rezerwacje są potwierdzane gdy malce kończą 12 - 14 dni i dopiero wtedy wybiera się maluszka dla siebie, według wskazanej kolejności, ;) również wtedy opłaca się bezzwrotną zaliczkę w wysokości 30 zł. Wpłacenie zaliczki jest ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji. Późniejsza rezygnacja lub brak jakiegokolwiek kontaktu i w efekcie usunięcie rezerwacji nie uprawia do zwrotu zaliczki.

W razie wątpliwości proszę pytać. :)
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Lavi 



Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 2838
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 10:49   
   Zwierzątka: Szczur x2, psiak


Aaaa platyny, zaryczę się chyba ;(
_________________
 
     
Sysa 



Dołączyła: 31 Gru 2009
Posty: 1940
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 13:35   
   Zwierzątka: 3 nimfy


Wypełniłam CV przed chwilą i tylko nie wiem czy jest sens już wysyłać czy jeszcze nie.. Bo tutaj niby można, ale na stronie pisze, ze rezerwacje nie są jeszcze przyjmowane..
Rodzice mnie zachwycili i koniec obrony przed GMR nastąpił... :wink:
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 13:54   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Nakasha, czy w związku z ostatnimi wiadomościami odnośnie koloru Poahontas przewidywane kolory maluchów nie ulegną zmianie?
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Sysa 



Dołączyła: 31 Gru 2009
Posty: 1940
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 13:58   
   Zwierzątka: 3 nimfy


quagmire, to mi gdzieś umknęły te zmiany... Czy to będzie duży offtop, jeśli dołączę pytanie jakie to wiadomości? :)
_________________
Ze mną Idzia (07.07.09r.-23.11.10r.), Laura (07.07.09r.-02.11.12r.), Beza (07.07.09r.-13.04.11r.), Bąbel (14.02.10r.-23.04.12r.), Essie (19.04.10r.-07.05.12), Fibi (24.05.10r.-12.06.12), Ofca (30.05.10r.-04.06.13)
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 14:13   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Tak, miot stoi obecnie pod znakiem zapytania. Tak właściwie chciałam kryć drugi raz Pocę tylko dlatego, bo zależy mi na genach Bigglesa, a już mu czas ucieka. Poza tym zmieniła się moja sytuacja osobista i mogę nie mieć czasu w maju na ten miot.

Muszę się zastanowić, czy miot w ogóle dojdzie do skutku. Wolałabym, aby Biggles jakby co krył córkę Pocahontas, ale miałby wtedy 19 miesięcy... muszę spokojnie o tym pomyśleć.
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
quagmire 



Dołączyła: 16 Maj 2008
Posty: 12121
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 14:16   
   Zwierzątka: Mati, Cielo oraz Finn


Jeśli dałby radę w tym wieku, to tym lepiej dla maluchów :wink:
_________________
"I'm not going to ask you if you just said what I think you just said because I know it's what you just said."

Moje Słonka za TM: Syriusz, Lavian, Fado, Miluś, Ayanek, Oliś, Bibuś, Piesio, Ryjek, Zefirek, Nikuś, Deduś, Jumiś, Viguś, Jazzik, Hiruś, Karmelek, Ilduś, Indi, Szuwarek, Zeze, Ledusia, Mauryś, Kleoszek, Naboo, Przemysław, Remus, Marysia, Tosia :serducho:
 
     
Sysa 



Dołączyła: 31 Gru 2009
Posty: 1940
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 14:20   
   Zwierzątka: 3 nimfy


Ale mama musiałaby znosić takiego zrzędliwego staruszka :-P
_________________
Ze mną Idzia (07.07.09r.-23.11.10r.), Laura (07.07.09r.-02.11.12r.), Beza (07.07.09r.-13.04.11r.), Bąbel (14.02.10r.-23.04.12r.), Essie (19.04.10r.-07.05.12), Fibi (24.05.10r.-12.06.12), Ofca (30.05.10r.-04.06.13)
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 14:25   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Właśnie, będzie lepiej dla całej linii po nim jak będzie starszy. 19 miesięcy to rok i 7 miesięcy, więc tak w sam raz. :) O ile oczywiście nie zacznie się nagle starzeć, ale mam nadzieję, że dałby radę w tym wieku. ;)


Możliwe, że będzie zmiana partnerki dla Bigglesa na Hotaru.
 
 
     
Nakasha 



Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 9971
Skąd: Białystok/Kuriany
Wysłany: Pon Mar 01, 2010 17:49   
   Zwierzątka: 3 psy, 2 kotki


Uprzejmie proszę o usunięcie tematu. Z góry dziękuję.
_________________
Za TM: 95 szczurzych duszyczek [*]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 7