Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Rolka - zamiast kołnierza po operacji
Autor Wiadomość
megson91 
szczurza mama



Dołączyła: 06 Mar 2014
Posty: 134
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 19:20   
   Zwierzątka: Szczurki Basię, Fiorę, Nami, Ahri, Łyżwę, Lulu, Poppy, JJ i Fizza


Mao napisał/a:
megson91, nie używałam nigdy szelek do mocowania kołnierza, sam się trzyma na łebku :) Nie każda lecznica daje kołnierz po operacji, więc warto podpytać i w razie czego zrobić swój.
Mój pierwszy kołnierz był z brystolu, pod koniec został troszkę objedzony, ale nosząca go dama była grzeczna i mężnie znosiła rekonwalescencję. Jak masz gdzie zdobyć, spróbuj kliszy ze zdjęć RTG albo z przezroczystej, sztywnej folii ze skoroszytu.

Wlasnie wrocilismy i obeszlo sie bez operacji poki co :) lekarz powiedzial, ze ladnie wszystko sie wchlonelo i narazie obserwujemy, bo mozliwe, ze operacja nie bedzie potrzebna :D ale sie ciesze!
 
 
     
dominiszka 
#yolo



Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 8
Skąd: Gdańsk /Warszawa
Wysłany: Czw Lip 23, 2015 20:49   
   Zwierzątka: szczury: Abi, LindeLou, Guppy, Aiden, Zgredek


Słuchajcie dobrzy ludzie :D Jutro moje dwie panienki idą na kastrację i teraz pytanie - chcę im zawczasu założyć kaftaniki-skarpetki, ale nie mam zielonego pojęcia jak je wyciąć... :( Ktoś wie? Ktoś mógłby rzucić jakimś zdjęciem?

Nie mam żadnej kliszy rentgenowskiej, nie mam szelek... :x
_________________
with a cigarette smile, sayin' things you can't ignore

Ze mną: Abi [Abundance], LindeLou, Guppy, Aiden, Zgredek
Za TM: Lily [*]
 
     
cane 


Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 416
Wysłany: Czw Lip 23, 2015 22:00   

dominiszka, może spytaj się weterynarza? Przy odrobinie szczęścia będzie miał takie cudo ;)
 
     
dominiszka 
#yolo



Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 8
Skąd: Gdańsk /Warszawa
Wysłany: Czw Lip 23, 2015 22:21   
   Zwierzątka: szczury: Abi, LindeLou, Guppy, Aiden, Zgredek


Pytałam, niestety nie ma - jedyne co, to możemy stworzyć wspólnie kołnierz - ale przyznam szczerze, że odkąd dla kotów i psów powstały ubranka jestem totalną przeciwniczką kołnierzy :x głównie ze względu na ograniczenia, które stwarzają (poza tym jednym - ograniczenie dostępu do szwów :mrgreen: ).

Chyba, że wytniemy to jutro razem... Zawsze będzie można przymierzyć na śpiącym szczurze :mrgreen:
a mam farta, bo wetka jest pro-ludzka ;) i prosiła, żebym była w lecznicy na czas operacji i na czas wybudzania, żeby mogła mnie nauczyć wszystkiego, co muszę wiedzieć o stanie pooperacyjnym. :D

Dobra, jest to jakaś myśl. Jak się nie uda samej to będziemy kombinować razem. I na pewno wrzucę zdjęcia dla potomnych!
_________________
with a cigarette smile, sayin' things you can't ignore

Ze mną: Abi [Abundance], LindeLou, Guppy, Aiden, Zgredek
Za TM: Lily [*]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 12