Alloszczur Strona Główna Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Cabaseril/ Cabergolina
Autor Wiadomość
Martini 



Dołączyła: 14 Sie 2011
Posty: 2625
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lip 09, 2016 15:03   Cabaseril/ Cabergolina
   Zwierzątka: kicha z ogoniastymi zwierzątkami...


Dzień dobry wszystkim, którzy mnie znają, po dłużej przerwie:) I tym, co nie znają, rownież.
:kwiatek:

Będę niedługo w Austrii, gdzie Cabaseril jest dostępny w wersji 1 mg x 30 tbl za 47,80 € . Ostateczna cena zależy oczywiście od kursu mojego banku w dni, w którym będę płacić za lek. Mam miejsce w walizce i mogę kupić kilka opakowań.


Chciałam uprzedzić, że nie mogę zająć się rozsyłaniem pojedynczych tabletek. Wysyłam jednej osobie całe zapieczętowane opakowanie i od Was zależy, jak się tym podzielicie. Chcialabym też uniknąć sytuacji, kiedy na konto spływa mi kilka wpłat, tak więc prosiłabym, żebyście wyznaczyli osobę/y chętną/e do ogarnięcia zrzutki i przelania mi końcowej sumy.
Rozliczamy się po tym, jak dostaniecie lek, ale będę prosić o wpłacenie kilkudziesięciu złotych jako swego rodzaju potwierdzenia, że go chcecie, bo nie mam ochoty zostać z kilkoma opakowaniami:)

Lek muszę zamówić najpóźniej w poniedziałek rano, tak więc decydujcie się szybko! Raczej nie będę miała okazji tu zaglądać, piszcie więc na very.ewa@gmail.com.
:rockon:
_________________
think big, start small
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 12