To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Leki - HEAL-X - nowy lek na prawie całe zło ;)

AngelsDream - Nie Mar 20, 2011 11:33

Viss, no niestety, my na razie odpadamy.
Cola - Nie Mar 20, 2011 11:54

no padłam trupem.
to ja kupię kiedy będę wiedziała że to na prawdę lek na całe zło :P

Anonymous - Nie Mar 20, 2011 14:02

Tjaaaa... Paranoja. I jeszcze w zależności od kursu dolca, to chyba ta 100% marża ma jeszcze się wahać. :?
Ja sobie zamówię za 10$, znajoma mi przywiezie. :roll:

aneczka1-13 - Nie Mar 20, 2011 23:07

a to mozna by się do ciebie dołaczyć?? A i kiedy by ci przywiozła??
tinanka - Nie Paź 16, 2011 21:11

Przepraszam wszystkich, że odkopuję. Ja mam boostera, kupiłam go za 10 euro. Smak nie wchodzi moim dziewczynom, jest taki kwaskawy, no i trzeba go troszeczkę podgrzać by się rozpuścił i można mieszać z czymś. Jakby ktoś chciał to mogłabym wziąć parę buteleczek od mojej wetki. W Polsce będę w listopadzie.
maris - Nie Paź 16, 2011 22:20

tinanka, a faktycznie działa to tak dobrze jak opisuje producent? Może ja bym się skusiła na jedną buteleczkę na próbę. :) Do jakiego miasta w PL przyjeżdżasz?
misssha - Czw Lip 05, 2012 17:50

Zamierzam w najbliższym czasie zamówić Booster'a. Jest to produkt, który pobudza system immunologiczny zwierzęcia, pomagając uporać się z infekcjami dróg oddechowych, chorobami skóry i innymi.
Chcę kupić go dla swoich szczurków, a zwłaszcza dla Maurycego. Mimo dziesięciodniowej kuracji antybiotykami wciąż czasem pokichuje. W MedicaVecie został przebadany, osłuchany i wyszliśmy z diagnozą, że klinicznie Maurycy jest zdrowy. Ja jednak się martwię, że to kichanie (rzadkie, ale zawsze kichanie) przerodzi się w jakąś poważniejszą chorobę... Ponoć booster jest w stanie zmniejszyć lub nawet wyeliminować takie objawy... Nie zaszkodzi, a może pomóc i zamierzam spróbować.

Suplement kosztuje ok 11$, dostałam jednak dzisiaj informację ze sklepu internetowego, który go sprzedaje, że sama wysyłka do Polski to koszt rzędu 16.95$. Szukam zatem osób, które również chciałyby zakupić taki preparat, lub inny ze strony http://www.exoticdvm.com/index.cfm? żeby rozłożyć koszty dostawy na więcej produktów.

Dolar stoi po 3,40zł, więc za 30ml trzeba będzie zapłacić ok 38 zł + koszt przesyłki (do podziału mam nadzieję)

Do zakupu przekonał mnie poniższy filmik
http://www.youtube.com/watch?v=WRFYm_E-_SM

W każdym razie zamówienie składam w poniedziałek 9 lipca.
Jeśli w dłuższej perspektywie preparat poskutkuje, poprawi coś, nie omieszkam wtedy Wam o tym napisać.

aagunia205 - Nie Lip 08, 2012 22:03

ja z chęcią bym kupiła, mam szczurkę po leczeniu antybiotykiem które nie pomogło, jest bardzo chuda i potrzebuje jakiegoś wzmocnienia dla jej organizmu, ile to by wyszło zł ??
majlena - Pon Lip 09, 2012 02:19

misssha napisał/a:
pomagając uporać się z infekcjami dróg oddechowych


hmmm, może by to pomogło mojej Choco z kichaniem...
ile by kosztowała jakaś sensowna dawka na spróbowanie? tak, żeby nie było to dużo i żeby można było zobaczyć już jakieś ewentualne efekty działania. możesz coś zaproponować?

misssha - Pon Lip 09, 2012 22:02

Ja zamierzam zamówić najmniejszy pojemniczek- 30 ml za 11$ czyli ok 38 PLN.
Koszty przesyłki z USA podzielimy w zależności od liczby chętnych.
Wszyscy oczywiście dostaną kopię rachunku.

Dziewczyna z filmiku mówiła, że jest bardzo wydajny i starcza na kilka miesięcy.

majlena- ten preparat jest konsystencji gęstego miodu, pewnie można podzielić na mniejsze porcje i się z kimś złożyć? Ja mam 3 szczurki i zamierzam każdemu podawać.

aagunia205 wyszło by ok 38 zł + koszty przesyłki z USA. Niestety koszt przesyłki jest wysoki ok 17$, dlatego jeśli zamówimy więcej na kilka osób (szczurków) koszty się rozłożą i wyjdzie taniej.

Poczekam na Waszą decyzję jeszcze do środy. Jak coś to PW.

majlena - Wto Lip 10, 2012 11:27

zapytam o radę moją wet
misssha - Śro Lip 11, 2012 20:53

Zgłosiła się tylko jedna osoba na priv, w takim razie zamawiam tylko 2 opakowania.
majlena - Śro Lip 11, 2012 21:51

nie, ja jednak nie.
aagunia205 - Czw Lip 12, 2012 08:33

ja chciałam zamówić, ale niestety wczoraj leciałam samolotem nie miałam dostępu do kompa...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group