To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Leki - Nutri Drink

Pyl - Sob Cze 28, 2014 19:01

vika, możesz mieszać, czasem też tak robię - nie powinien nic stracić przynajmniej póki nie będziesz go gotować. A jeśli ogonowi pasuje Sinlac to nie przejmuj się, że Nutridrinka nie chce - na samym Sinlacu szczury można długo utrzymać w komforcie.
No i trzymam kciuki.

Ajrisz - Sob Cze 28, 2014 21:32

vika napisał/a:
mam szczura prawdopodobnie z nowotworem żuchwy, jesteśmy w trakcie diagnostyki, mamy nadzieję, że to jednak pozostałość po ropniu pod szczęką i da radę z antybiotykami ale to mało realne.... ale nie o tym chciałam, kupiłam jej dziś nutri drinka bo od paru dni jest tylko i wyłącznie na Sinilacu który jej podpasował ale nutri pod żadnym pozorem nie chce ruszyć (nie o smak chodzi bo to wszystko jedzący szczur był) ale prawdopodobnie o gęstość - moje pytanie brzmi czy mogę go dolać do Sinilacu - nie straci swoich wartości odżywczych?? czy przy jednym nie stosować drugiego??

Jestes pewna, ze nie o smak chodzi? Sprobuj czekoladowego, nie wierze, ze nie bedzie jej smakowac :D Mysle, ze jednak nutridrink jest bardziej odzywczy od sinlacu, jak nie bedzie chcial jesc zmieszanego ze sinlacem to poeksperymentuj ze smakami

limomanka - Sob Cze 28, 2014 21:33

Ajrisz dobrze mówi - u nas żaden nie wchodził tak jak czekoladowy :wink:
Pyl - Sob Cze 28, 2014 22:26

Nie wiem, które jest bardziej odżywcze, natomiast Sinlac, w odróżniemiu od NutriDrinka, nie zawiera białka mleka krowiego i dlatego można nim karmić ogony długotrwale i bez ryzyka reakcji alergicznych. Co innego pojedyncze podanie a co innego długotrwałe żywienie.

Natomiast NutriDrinka można też próbować podawać w poidle - co prawda bardzo szybko się zalepia i trudno je potem odmyć, ale niektórym ogonom łatwiej go pić z poidła niż z miseczki.

vika - Nie Cze 29, 2014 08:37

tak jestem pewna jeśli chodzi o smak, bo wiem co jadła jak była zdrowa, szczur z poidła w ogóle nie korzysta bo ma problem z zębami (ma przesunięte dolne zęby w stosunku do górnych i ogólnie ma problem by jeść pokarm stały i płynny) ale Sinlac dzielnie spożywa...

Pyl dzięki za info ;) i dziękuję za kciuki przydadzą się :)

svala - Sob Cze 03, 2017 00:53

Czy można bezpieczne mrozić zarówno jogurtowe NutriDrinki, jak i te bazowane na sokach? Wydaje mi się, że powinno być okej, w końcu ludzie mrożą jogurty i jedzą je jak lody.
Anonymous - Czw Lis 09, 2017 19:14

Tak, chyba tak.
szczurkai - Czw Lis 09, 2017 19:48

Karol739, post był napisany w czerwcu :?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group