To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Leczenie - Cesarskie ciecie i komplikacje porodowe.

ktl - Sob Sie 25, 2007 14:49

tak, weterynarz powiedzial, ze gdyby bylo cos nie tak mam przyjsc. Tylko jak poznać czy już jest jej lepiej, przecież ona mi tego nie powie ?? :cry: Szczurka siedzi teraz w klatce, nic nie je, nie pije, ma oczka lekko przymkniete i tak sie "kiwa" delikatnie:( wet powiedzial ze nie jest pewny, czy to nie jest powiekszona macica albo zostaly w niej jeden albo dwa malce... jak wracalam z nim urodzila jedno kluseczke, ktora nie ruszala sie :( macie jakiś pomysł jak jej ulżyć w cierpieniu? na razie jej nie ruszam z klatki ani nic niech ma spokój..

co to jest ten nutri drink? to sie kupuje w sklepie zoo?

[ Komentarz dodany przez: junior: Nie Sie 26, 2007 23:46 ]
Używaj poprawnej pisowni języka polskiego.
Edytuj swoje posty, zamiast pisać jeden pod drugim.
Używaj opcji szukaj.

helen.ch - Sob Sie 25, 2007 15:29

ktl napisał/a:
czy to nie jest powiekszona macica albo zostaly w niej jeden albo dwa malce
oj, no to prześwietlić ją trzeba moim zdaniem i ewentualnie zoperować, to jej samo nie przejdzie :( .
A nutri drinka kupisz w aptece. Chyba cos koło 6 zł za buteleczkę, ale nie dam głowy. Zamrozić możesz w pojemniczkach na lód i wyjmować po kawałku, bo za długo nie może otwarty stac w lodówce. Też polecam czekoladowy. Biedna mała.

Ratata - Sob Sie 25, 2007 19:56

Matko boska, on jej nie zrobił usg ani nic :shock: ? Jeżeli zostały jeszcze jakieś martwe maluchy, to raczej jest mierna szansa, że samice będzie w stanie je urodzić. IMO powinnaś iść z nią do innego weta, zrobić usg i w razie konieczności cesarkę.
ktl - Nie Sie 26, 2007 16:52

Pójdę z nią jutro do weta. Mam taki problem, że u mnie jest tylko jeden weterynarz. Musiałabym jechać gdzie indziej, ale mam niesprawny samochód ;/ Kupiłam jej nutri drink waniliowy, ale niezabardzo chciała pić, troszeńkę jej wcisnęłam na siłę. W sumie nie dziwie sie jej bo mi też ten napój nie smakuje. Nawet nie ma ochoty zabardzo na swój ulubiony makaron :( dziwne, bo jak jej go daje to bierze go w łapki jakby miała jeść i upuszcza. Od innego jedzenia odwraca głowę. Cały czas ma takie jakby lekkie skurcze :( Pomogłam jej oczyścić oczka i wogóle ale zastanawia mnie jedno, bo z tyłu pod ogonkiem zrobił jej sie taki jakby strupek, tzn. krew zaschnęła i trociny jej sie przykleiły ;/ Nie da się tego odczepić bo jest zaschnięte, myślałam, żeby to usunąć ale jak?? nie chce jej meczyć...
Oli - Nie Sie 26, 2007 18:05

Matko boska, dziewczyno!!! Ratuj jej zycie natychmiast!!! Jesli masz zepsuty samochod to wez taksowke do weta, bo ona umiera!!! Jesli ma wewnatrz jakies martwe maluchy to w przeciagu kilku godzin moze zdechnac z powodu zatrucia organizmu rozkladajacymi sie maluchami w jej wnetrzu!!! Jesli nie chcesz jej miec na sumieniu to NATYCHMIAST jedz do weta!!!
wuwuna - Sob Cze 06, 2009 18:37

Scalone z "Problem z ciążą".


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group