To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Leczenie - Chodzenie tyłem

Anouk - Nie Kwi 11, 2010 18:50

Jednak droższe jest życie tego chorego zwierzęcia. A wiesz, czy wszyscy weterynarze w mieście są drodzy? Poszukaj na forum polecanego weta od szczurów i wybierz się jutro.
Marcik - Nie Kwi 11, 2010 18:55

A mnie szlag trafia... Twój szczur umiera, nie rozumiesz tego? Przeczekałaś cały dzień, chociaż ludzie mówią Ci, że liczą się minuty. Oddaj tego szczura komuś kto w takich przypadkach jest w stanie zapewnić mu opiekę, jestem pewna, że znajdą się ludzie którzy pomogą i nie bierz już nigdy żadnego zwierzaka, bo przez Ciebie i Twoją (wybacz) głupotę zwierzę cierpi i się męczy.
baradwys - Pon Kwi 12, 2010 10:24

ania123, co ze szczurem? jeśli nie masz kasy to jesteśmy z TŻem zdecydowani go odebrać Tobie (od Ciebie jak kto woli) i leczyć go na własną rękę (ale u weta żeby nie było :P ) sama sobie po niego przyjadę nawet...

edit:
Cytat:
Miałam taki przypadek, że chomik miał guza i go leczyłam za 120 zl...i tak go uśpiłam.
wiesz miałam szczura (nawet z Brzegu był) i wydałam krocie na jego leczenie tylko po to by któregoś dnia wyzdrowiał, nie stało się tak. Abaj jest już za TM a ja się nie zadręczam że nie zrobiłam nic, że nie reagowałam... Jeśli nie masz kasy na leczenie to oddaj go! Albo idź do weta i powiedz że Cię nie stać na drogie leczenie może leczenie już nie jest konieczne? Może przez zwłokę nie ma już szans na jakąkolwiek poprawę? Może eutanazja będzie jedynym już wyjściem ale zrób coś dziewucho! Nie pozwól męczyć się zwierzęciu, istocie żywej i czującej! No zrób coś... I znów ryczę ;(
baradwys - Pon Kwi 12, 2010 17:33

kurna molka!! ania123, byłaś tu to mogłaś coś napisać! Piszę Ci PW mam nadzieję że odpowiesz tym razem :/
magnes - Pon Kwi 12, 2010 17:46

ania123 napisał/a:
Miałam taki przypadek, że chomik miał guza i go leczyłam za 120 zl...i tak go uśpiłam
nie będę wyliczać ile wydałam już na leczenie szczurów, które uśpiłam.
Jak się wie, że nie ma się pieniędzy na leczenie to się nie bierze zwierząt. :evil:

Wampiwor - Pon Kwi 12, 2010 20:11

Hej, myślę, że do Ani już dotarła ta informacja, niepotrzebnie się sami nakręcacie, dajcie się jej wytłumaczyć.
Pyzia - Pon Kwi 12, 2010 20:45

Jestem strasznie ciekawa co z tym biednym szczurkiem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group