To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Leczenie - Brak pragnienia

polegalu - Nie Cze 28, 2009 14:32
Temat postu: Brak pragnienia
Tak jak w temacie. Nie raz spotkałam się z opinią, że szczury dużo piją - moje nie. Coś tam pochłepczą, dadzą "buziaczka", ale nie jest to tak jak kiedyś. Nawet na Vibovit się już tak nie rzucają jak kiedyś :( Nie wiem czemu tak... No i skóra nie jest taka jędrna, acz futro lśniące. Z zachowania i apetytu niby wszytko OK. Już nawet postawiłam miseczki z wodą by miały dostęp non stop do wody, ale nic nie ubywa, nawet z bidonu. Nie chcę by jakiegoś odwodnienia się nabawiły, a naciągając skóre tak to właśnie wygląda, ponieważ długo opada. :| Co robić?
Anonymous - Nie Cze 28, 2009 16:36

polegalu napisał/a:
Już nawet postawiłam miseczki z wodą by miały dostęp non stop do wody
nie rozumiem.. twoje szczury nie mają wody w poidle 24 na dobę?
polegalu napisał/a:
Co robić?
iść do weta. :]
marlena91 - Nie Cze 28, 2009 16:55

Viss Ja zrozumiałam to tak że woda jest w poidełku ale i na wszelki wypadek postawiła w miseczkach ;)
polegalu - Nie Cze 28, 2009 17:50

No oczywiście, że maja non stop tylko poidło nazwałam bidonem :wink: , z którego piją od niechcenia... + miseczki

Czyli wizyta mnie czeka, OK. Myślałam, że znacie odp. , że temat znany... :)

Dzięki

Anonymous - Nie Cze 28, 2009 17:58

polegalu, temat odwodnienia jest znany, ale czego oczekujesz? Diagnozy, leków? To należy do weta.
Azi - Nie Cze 28, 2009 17:59

polegalu, moje też tak miały raz, ale im przeszło. Nie wiem ani czemu się pojawiło ani czemu zanikło. Tylko u nich skóra była normalna.

Teraz jest lato, może dać im świeżych warzyw/owoców?

polegalu - Nie Cze 28, 2009 18:19

Nie no może to oznaki jakiejś choroby właśnie lub tylko takie okresowe zachowanie - wolę popytać. Chyba po to jest forum? :wink:

Owoce i warzywa to raczej norma, zwłaszcza latem gdy są smaczniejsze... Może dlatego też nie popijają za często :) Będę obserwować.

Anonymous - Nie Cze 28, 2009 19:02

polegalu napisał/a:
tylko takie okresowe zachowanie
nie ma takiego zachowania w szczurzym repertuarze
polegalu napisał/a:
oznaki jakiejś choroby właśnie
choroby, niedomagania, zaburzeń. Więc trzeba iść do weta. Zwłaszcza, że skóra świadczy już o odwodnieniu, więc nie ma na co czekać.
A forum nie jest od diagnoz lekarskich.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group