To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zachowanie, psychika i oswajanie - Szczurze upodobanie do ust - szczur liże, zagląda do buzi

Mrówa - Czw Sie 14, 2008 23:02

Może to troszkę nie na temat ,bo to temacik o ustach ,ale muszę przyznać ,że moja Pazurka jest obrzydliwym szzurkiem ;] Jak tylko zbliżę do niej twarz ,to ona dobiera mi się do nosa iiii...no właśnie...robi to ,co się domyślacie...Teraz jeszcze jestem troszke przeziębiona to w ogóle nos zapchany co chwilę... Czy w nosie mamy coś czego może szczurkowi brakować w organizmie ? Bo może dlatego dobiera się do zawartości mojego nochala...?
_ogonek_ - Pią Sie 15, 2008 21:32

Być może jest tylko ciekawska co znajduję się w tych dwóch otworach :wink: Pamiętaj Mrówcia, że szczur to bardzo ciekawskie zwierzątko. A możliwe że nasza wydzielina z nosa ma jakiś smak który działa na nasze ogonki.
Mrówa - Pią Sie 15, 2008 22:30

No właśnie tak się zastanawiam...
Anouk - Pon Paź 13, 2008 19:27

No to widzę, że nie tylko ja mam takiego wredniaka. Moja Lu mnie bez pytania całuje, wsadza nos do moich ust, także do nosa, a czasem zdrapuje mi zębami brudki z czoła :lol:
Bema - Pon Paź 13, 2008 19:28

Dynialu napisał/a:
czasem zdrapuje mi zębami brudki z czoła
Hardkor jooo :shock: Moje dziuńki sie nauczyły rzecz jasna dobierania się do ust, co najgorsze męczą nie tylko mnie...
Lucy2na - Czw Paź 16, 2008 09:31

:lol: :lol: usta ustami , a mój pieszczoch ma fioła na punkcie nosa ...ciągle podskubuje....zgroza
evelajn - Nie Paź 26, 2008 18:11

Moja Mija i nos u ustka lubi.... Za to moja nowa szczurka o nazwie skunks (bo tak wygląda i robi śmierdzące kupy:P) gryzie.... może dlatego że jest jescze za mała? potrafi bardzo mocno ugryźć ale tylko raz jej dałam usta i raz ugryzła mnie w nie ale na szczęście lekko.... czy to minie?
gurumis - Śro Maj 09, 2012 11:00

moje szczury też uwielbiają moje usta... z tym, że Brusiek przychodzi i całuje, a Minio..... gryzie !

Muszę go jakoś tego oduczyć, bo prawdę mówiąc nie jest to miłe ;/

mikanek - Śro Maj 09, 2012 19:16

a u mnie całowała większość, teraz tylko nowa Surka, Bubu i od wczoraj Ryś :lol: Z Nelką nigdy nie wiadomo, raz pocałuje a raz udziabie :P
ukiluki - Śro Mar 13, 2013 13:26

U nas całuśna tylko Czika.
Podbiega całuje i ucieka , parę razy zacięła Żonkę w wargę , ale to chyba dlatego ,że się nagle wyrwała.
Do tego lubi bardzo zaglądać w ucho , a i ja lubię jak mi się w ucho zagląda :P

vika - Śro Mar 13, 2013 13:58

Fifka jak jej się zbiera na całusy to liże aż jej się znudzi, do tego stopnia jest nachalna jak np coś wcześniej zjadłam, że otwiera moje usta łapkami więc ja na szeroko usta i ona wpycha swój pysk aż po same uszy do mojej buzi z ciekawości co tam znajdzie :roll: :roll: :roll: jest przy tym delikatna nie gryzie, z kolei Szyszka już taka delikatna nie jest i nie pozwalam się całować bo podgryza... ale może z czasem się nauczy. :kciuki:
ukiluki - Śro Mar 13, 2013 14:05

no w tym momencie moja żonka by dostała zawału hehehehhe
u mnie tylko Czika ma takie zachowania

LawinaPL - Sob Cze 15, 2013 22:13

U nas Emilek jast straszny całuśniczek .. tmi pazurkami i liże jeżyki , zęby , wargi.. czasem jednak mocno pazurami drapie ale niechcacy.. x'D :mrgreen:
Emnilek raz polize i przestaje.. a czasem wogole ^^

Zizollo - Sob Cze 15, 2013 22:55

u mnie Bolo całuśnik i pieszczoch ale nie za każdym razem musi mieć ochotę na pieszczoszki,Bonzo bez szału nie jest całuśnikiem,Balu powącha nie ugryzie a jak paczną to też całuje :)

najbardziej lubią mnie iskać :serducho:

Akiś - Pon Cze 17, 2013 08:35

U mnie próbują wszystkie wchodzić do ust i nosa. Obwą:cenzura:ą, podgryzają, liżą. Najbardziej gdy coś jem ^^
Alenka jeszcze chętnie zagląda do uszu i włazi na głowę by trochę poiskać strasznie mi przy tym plącząc włosy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group