To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zachowanie, psychika i oswajanie - Łapanie ostrości - charakterystyczne dla czerwonookich

pseudomonas - Pią Cze 10, 2011 00:31

Journey napisał/a:
Nasz czerwonooki chłopak nie kiwa, ale często się 'zawiesza' :wink:

Mój beżyk Kamiś tak samo! A ja to po prostu uwielbiam jak wypatruje, jedną rączkę ma podniesioną a na drugiej się na maksa kiwa, potem zastyga pod dziwnym kątem... i biegnie w upatrzonym przez siebie kierunku. Mam z niego radochę na maxa :lol: :serducho:

Hanka_i_Medyk - Pią Cze 10, 2011 08:14

Nasza maluta, beżyk z oczami wpadającymi w brąz, zastyga w miejscu i przesuwa głowę w płaszczyźnie poziomej - jakby przeczesywała okolicę radarem. Czasem jest to niepokojące, szczególnie, kiedy robi tak w klatce.
klauduska - Pią Cze 10, 2011 08:48

A co w tym niepokojącego? Kiwają się i powinniście się śmiać zamiast niepokoić ;) . Ja tam jak Kiwa robi te swoje bujanie się śmieję, bo to genialnie wygląda :D
Hanka_i_Medyk - Pią Cze 10, 2011 08:52

Czasem jest przerażające, bo przy okazji szczura robi wytrzeszcz.
Adeline - Pon Cze 13, 2011 12:12

Mój Yossi [*] też się tak kiwał. Moja mama mówiła na niego Kiwaczek :P Na początku też się tego przestraszyłam. Ale poza tym nie było żadnych objawów, był zupełnie zdrowy. Moje przypuszczenie było takie, że to pewnie przez czerwone oczka, bo reszcie się to raczej nie zdarzało. No i jak widać słusznie. A wygląda to naprawdę prze śmiesznie i fajnie :D
madzia_lew - Czw Sie 04, 2011 18:45

Moja pierwsza szczurzynka jaką w życiu miałam albinoska Meggy też się tak kiwała i potrafiła tak czasem baardzo długo :)
Cegriiz - Pią Wrz 09, 2011 16:55

U mnie ojczulek stwierdził, ze Mya ma chorobę sierocą bo tak się kiwa.
LalaAla - Pią Wrz 09, 2011 21:11

Ja jak pierwszy raz zobaczyłam jak Alienka się giba na boki to byłam pewna, że ma jakąś chorobę mózgu :D Dopiero mrófka mnie uświadomiła ;)
wojsza - Sob Wrz 10, 2011 16:53

Kiwają się w rytm swojej wewnętrznej muzyki ;) musi to ciekawie wyglądać :)
nimka - Nie Wrz 11, 2011 00:41

a moje tak nie robią :roll: mimo, że dwie beżowe z czerwonymi oczami (widzą, ale zapewne kiepsko) i jedna syjamka z czerwonymi oczami (kompletnie nic nie widzi, porusza się wykorzystując węch i słuch).

edit: o ja cię :roll: usuwam ostatnie zdanie, bo mi się nie chce go poprawiać, forum ma przewrażliwioną cenzurę, tyle powiem :lol:

Cegriiz - Nie Wrz 11, 2011 20:57

No, właśnie... To dziwne... Mimo, ze u mnie obie panny są czerwonookie to tylko Mya się giba, Barelka nie...
Martini - Pon Wrz 12, 2011 22:30

Moja Malina się gibie, kiwa, kołysze i co tam jeszcze, jest wacikiem, a na dodatek nie widzi na jedno oko, więc czasami pokonuje dłuższe odcinki przechylona jak kołujący samolot 8)
Karmell - Pią Wrz 16, 2011 17:52

Moje 2 panie też tak śmiesznie kiwają łepkami :) Ale częściej Boni, w końcu musi wiedzieć co się dzieje ;D
wojsza - Nie Wrz 18, 2011 14:50

Dalej uważam że to że tak się po niemęsku wyrażę urocze ;D widziałem u znajomego szczura który się właśnie tak kiwał i w tle leciała jakaś muzyka brakowało jeszcze tylko skakania i pogo by było :)
Rafola - Nie Wrz 25, 2011 19:02

Tu dla przykładu moja Frtoka jak się buja: http://www.youtube.com/watch?v=MjpaEfOlOII :D Mam dwie czerwonookie i tylko Frota się tak buja.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group