To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Leczenie - Mocne duszności, leczenie i ogólna pomoc

NiuniekNiutus - Pią Lip 12, 2013 12:06
Temat postu: Mocne duszności, leczenie i ogólna pomoc
Witam

Od ponad tygodnia zaczęły się napady paniki i duszności u mojego 2,5 rocznego szczura. Ogólnie szczur przez te 2,5 roku poza małymi przeziębieniami nigdy poważnie nie chorował i zawsze był okazem zdrowia. Napady duszności z paniką miał mój poprzedni szczur który odszedł w wieku prawie 3 lat kiedy to miewał takie ataki i był leczony miesiąc czasu ale bezskutecznie. U Adka bo tak nazywa się mój szczur zaczęło dziać się dokładnie to samo, z początku były to lekkie napady raz na trzy cztery dni a od paru dni takie napady występują dość często, średnio co dwie trzy godziny i trwają od minuty do nawet czasem pięciu. Obecnie szczurek dostał 10ml/dzień Prilium i niby poprawa jest ale napady paniki z dusznościami jednak co jakiś czas występują. Na Prilium będzie jeszcze do niedzieli a w poniedziałek mam wizytę u weterynarza więc nie wiem co by można było jeszcze zrobić. Nie chcę dopuścić do sytuacji w której szczurek się udusi ( mój poprzedni szczur niestety się udusił, walczyliśmy z weterynarzem dość długo i bardzo żałuję że nie podjąłem wcześniej decyzji o jego uśpieniu bo leczenie nic nie dało )..Macie jeszcze jakieś pomysły co mogło by mu pomóc ? co mógłbym zasugerować weterynarzowi ?

smeg - Pią Lip 12, 2013 14:13

NiuniekNiutus, poczytaj tutaj: http://forum.szczury.biz/...?t=5056&start=0 .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group