To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Rozczochrańce - 11 maluchów + mamusia (zdjęcia na stronie 6)

Pyl - Wto Paź 04, 2016 22:52

Supełku, tulę bardzo mocno :glaszcze:
To piękny wiek i to, że udało się Wam jeszcze od lipca tyle się sobą nacieszyć to cud. Dziękuję za opiekę nad mychą :kwiatek:
Reszta stadka się już nią z pewnością teraz zajęła - nie jest tam samotna :serducho:

monika123 - Wto Paź 04, 2016 23:11

susurrement, bardzo mi przykro.Dożyła pięknego wieku.Teraz Lusia i Sznurówka się nią opiekują.

Leć myszko [*]

limomanka - Czw Paź 06, 2016 10:13

Bardzo mi przykro :glaszcze:
Pyl - Wto Paź 11, 2016 17:25

Dziś Rozczochrańce kończą 3 latka!
4 latek w zdrowiu dzieciaki!!! :serducho: :serducho: :serducho:


Wiem, że żyje jeszcze LuxTorpedka (czyli po staremu Beżynka).
Nie mam informacji o Nasumie (Pierun z białym) i Tajfunie (Pierun z czarnym).
Szkoda, że nie cieszymy się tą datą w szerszym gronie, ale z pewnością możemy powspominać ciepło dziś te mychy, które tworzą już stadko gdzieś daleko.

monika123 - Wto Paź 11, 2016 21:26

Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla tych co pozostały.Zaglądam tu bo mam wielki sentyment.
Pyl - Śro Paź 12, 2016 17:59

Ze złych wieści - niestety Nasuma i Tajfuna już z nami nie ma :( Poleciały jakiś czas temu do reszty rodzeństwa.

Czyli została nam tylko rodzynka - LuxTorpedka :serducho:

Pyl - Czw Gru 01, 2016 15:08

Niestety mam kolejne złe wieści - we wtorek LuxTorpedka pobiegła do reszty rodzeństwa. Udało mi się jeszcze zobaczyć ją w lecznicy, ale nawet na myśl mi nie przyszło się z nią żegnać - źle oddychała, ale przecież to jeszcze nie wyrok. Niestety nie zareagowała na leki :( i nie będzie mi dane spotkać jej znowu (przynajmniej tu).
Hanka_i_Medyk, bardzo dziękuję za opiekę nad maleńką :kwiatek: Cieszę się, że udało się jej dożyć takiego wieku, choć jak zawsze chciałoby się więcej.


Przy okazji zrobiłam podsumowanie miotu - licząc razem z Mamuśką średnia wieku wyniosła dwa lata, miesiąc i 26 dni. Więcej liczona przeze mnie kiedyś średnia (2 lata), więc jak na miot kundelków to całkiem nieźle, ale... i tak chciałoby się więcej.
Dziękuję Wam wszystkim za domy, opiekę i za serce, które im podarowaliście.

Można zamknąć wątek.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group