To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Szczurki z Olsztyna- zbóje i zbójniczki,które skradły <3

Layla - Śro Gru 02, 2015 18:17

Tak mi przykro :( Jak Iskra?
Ratanka - Sob Gru 05, 2015 00:11

Rysiaczek, przykro mi :( trzymaj się
Dziękuję za cudowny dom dla gnojków, za opiekę na najwyższym poziomie, za stały kontakt na forum. Za relacje z każdego ich kawałeczka życia, które tak żarliwie ratowałam jeszcze w łonie mamuśki... dziękuję :*

Rysiaczek - Czw Gru 17, 2015 20:13

Jak się miewa rodzeństwo?

Matko, jaki pokój jest pusty bez szczurów. Po tylu latach z tymi gryzoniami .. Bez nich jest po prostu dziwnie.

Layla - Czw Gru 17, 2015 21:23

Morten bardzo dobrze. Wspina się na choinkę ;) Nauczyłam go też kilku sztuczek i dopiero teraz reaguje na imię :P
Layla - Pią Mar 18, 2016 09:09

Melduję, że Morten się trochę zestarzał :( Ma problemy z tylnymi łapkami i lekki niedowład, ale nadal chodzi, a nawet próbuje biegać ;) Ma sporo energii. Ciągle paprze mu się jedno oko, ale zakraplamy. Ogólnie czuje się dobrze jak na szczura w tym wieku. Ma też bardzo duży apetyt.
Rysiaczek - Sob Mar 19, 2016 17:03

Super, że choć jeden dożył słusznego wieku :) Morten został już chyba jako ostatni z miotu czyż nie?

Zdróweczka i jeszcze długiego życia mu życzę :)

Layla - Sob Mar 19, 2016 19:09

Nie wiem, czy siostrzyczka nie została jeszcze?
Biała - Nie Mar 20, 2016 12:33

Iskra została uśpiona 17.12.2015.
Miała guza przysadki.

Zostawiłam informację Ratance.

Layla - Nie Mar 20, 2016 13:07

Bardzo mi przykro :( W takim razie Morten rzeczywiście został ostatni.
Biała - Pon Mar 21, 2016 18:51

Layla, Dziękuję.
Layla - Nie Kwi 24, 2016 12:20

Morten dostał ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej. Zsiniał mu ogon, w brzuszku zebrał się płyn a on z trudem oddychał. Do wczoraj funkcjonował jak na siebie normalnie, mimo niedowładów i zaników mięśni w nóżkach. Ponieważ na lekach wytrzymałby może z tydzień, zdecydowałam nie walczyć na siłę.

Wczoraj został uśpiony. Do końca lizał mnie po ręku.

Ratanka, dziękuję Ci za najlepsze szczury, jakie miałam. Morten był ostatni i najcudowniejszy.

Ratanka - Nie Kwi 24, 2016 21:47

Wszystkie zbóje i zbójniczki z Olsztyna są już za TM :(
Dziękuję wszystkim, którzy je adoptowali za cudowne domki, za troskę, poświęcony czas, leczenie, informacje o nich i kontakt ze mną.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group