To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych we Wrocławiu

Azi - Śro Cze 02, 2010 20:52
Temat postu: XII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych we Wrocławiu
Niezwykle miło mi ogłosić, że i w tym roku SHSRP zostało zaproszone do zorganizowania Wystawy Szczurów Rasowych we Wrocławiu na Targach Zoo-Botanica 2010.

Wystawa będzie trwała przez dwa dni - sobota i niedziela - 11-12.09.2010. Obecność wystawców jest obowiązkowa od soboty - najpewniej godzina 10 - do niedzieli minimalnie do godziny 14, wystawa będzie trwała do godziny 18. Istnieje możliwość wcześniejszego opuszczenia terenu wystawy ze względu na ważny powód.

Miejsce wystawy: Hala Stulecia, Wrocław, ul. Wystawowa 1

Zgłoszenia przyjmujemy od DZIŚ do 10 sierpnia 2010
Proszę je nadsyłać na maila: wystawashsrp@gmail.com z tytułem "Wrocław 2010"

Opłaty oraz wszystkie potrzebne dokumenty do pobrania tutaj: http://www.shsrp.yoyo.pl/dok.htm
(wniosek o rodowód - jeżeli szczur jeszcze nie posiada, zgłoszenie, zaświadczenie wet.)
Regulamin wystawy szczurów rasowych: http://shsr.szczury.biz/viewtopic.php?t=271

Cytat:
5. Na wystawy organizowane przez SHSRP mogą być zgłaszane i przyjmowane szczury zarejestrowane w SHSRP lub w uznanych przez SHSRP innych zagranicznych organizacjach. Szczury nie zarejestrowane mają warunkowe prawo uczestnictwa, zostają ocenione przez sędziego, jednak nie biorą udziału w konkursach, nie mogą też otrzymać nominacji do championatu.
5a. Przez szczury niezarejestrowane mające prawo uczestnictwa rozumie się szczury mające nieznanych przodków, pochodzące z działających prawnie źródeł (np. sklepy zoologiczne), a także przypadkowych, niezaplanowanych miotów . Nie mają możliwości brania udziału w wystawach SHSRP szczury zakupione lub uzyskane z hodowli karmowych, nie działających legalnie hodowli szczurów, a także z celowych miotów domowych. Zapisu tego nie stosuje się do szczurów, które zostały wpisane do WKR

[...]

7. W wystawach i pokazach uczestniczyć mogą tylko szczury zdrowe, posiadające zaświadczenia od lekarza weterynarii z datą nie starszą niż dwa dni przed wystawą. Szczury chore, kalekie, szczurzyce będące w widocznej ciąży nie mogą uczestniczyć w wystawach. W przypadku, gdy właściciel nie zastosuje się do tego przepisu, sędzia powinien wyprosić z wystawy lub pokazu wystawcę wraz ze wszystkimi jego zwierzętami.




Serdecznie zapraszamy nie tylko wystawców, ale także jako zwiedzających wszystkich Szczurmaniaków


Cytat:
Szczury na wystawę mają:
- być wykąpane
- mieć przycięte pazurki [kiedy szczur będzie drapał ciachnięte mu zostaną punkty za zachowanie - dbajmy o cudowne łapki naszych Sędziów ;) ]
- być odrobaczone i posiadać ważne zaświadczenie weterynaryjne [wystawione nie wcześniej jak 3 dni przed wystawą].

Wystawca przy sobie musi mieć:
- zgłoszenie na wystawę
- dowód wpłaty [oczywiście z opłaty za udział w wystawie] - radzę nie zapomnieć, bo nie wpuszczę na wystawę
- rodowody - bądź wydrukowane wnioski o rodowód [a wnioski składacie do mnie DO 20. sierpnia]
- niepełnoletni - zgodę rodzica


Wystawa odbywa się dzięki uprzejmości firmy „Agencja Reklamowa Wigor” z siedzibą we Wrocławiu - organizatora Targów Zoo-Botanica.

Cola - Śro Cze 02, 2010 20:57

ale sie zmówiliście :D
ja chyba bede :D

Nakota - Śro Cze 02, 2010 21:02

Jak przez jakiś czas wystaw nie było, tak teraz są trzy po sobie :P

Ale na tej to ja muszę być obowiązkowo :mrgreen:

Azi - Śro Cze 02, 2010 21:08

Nakota napisał/a:
Jak przez jakiś czas wystaw nie było, tak teraz są trzy po sobie
oj marudzicie - przynajmniej dwa różne krańce Polski (przynajmniej Olsztyn i Wrocław), coby różnych szczuromaniaków zadowolić ;)
Oli - Śro Cze 02, 2010 21:16

Są po sobie, bo się letni okres zaczął, w zeszłym roku było tak samo. nie wiem co w tym niezwykłego, ja np. w jesieni (takiej późnej) czy zimie nie jechałabym na wystawę np. do Wrocławia, nawet nad Krakowem bym się zastanawiała.
Nakota - Śro Cze 02, 2010 21:21

Ja nie marudzę. Wbrew pozorom bardzo mnie to cieszy :)

Azi, będziesz potrzebować jakiejś pomocy z wystawą?

Azi - Śro Cze 02, 2010 21:25

Nakota, każda pomoc się przyda :)

Poszukiwałabym osoby uzdolnionej plastycznie tudzież manualnie, która zrobiłaby plakat na tę wystawę :)

Anonymous - Śro Cze 02, 2010 21:40

Suuuper, bo strasznie za wami tęsknię. :mrgreen:
Nakota - Śro Cze 02, 2010 21:47

Azi napisał/a:
szukiwałabym osoby uzdolnionej plastycznie tudzież manualnie, która zrobiłaby plakat na tę wystawę :)

Ja mogę spróbować jakiś zrobić, choć nie obiecuję, że będzie dziełem sztuki :P

Bel - Śro Cze 02, 2010 21:47

no to i tu będziemy ;)
agacia - Czw Cze 03, 2010 00:55

No to tu to będę na 100% z całą trójką, choćbym miała mieć jakiś egzamin w poniedziałek :twisted:
Mao - Czw Cze 03, 2010 01:12

No to powiedzmy, że się piszę, jeśli zdrowie Drei dopisze :D

Cytat:
Poszukiwałabym osoby uzdolnionej plastycznie tudzież manualnie, która zrobiłaby plakat na tę wystawę

mogłabym pogadać na ten temat i pokombinować coś ;) Nie wiem tylko, czy lepiej tradycyjnie, czy na komputerze (druga opcja znając życie wyjdzie nieco słitaśnie).

pixel - Czw Cze 03, 2010 02:00

Idziemy do spiża? :D
baradwys - Czw Cze 03, 2010 09:06

i ja się pojawię :)
gratis - Czw Cze 03, 2010 13:24

Mój Wrocław, mój ukochany Wrocław! :mrgreen: :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group